- Reklama -magazín
HomeRady a NávodyLožnice by měla být hezká a funkční u mladých párů i seniorů....

Ložnice by měla být hezká a funkční u mladých párů i seniorů. Vpusťte do ní příliv energie díky vybavení

-

Je to velká škoda, ale mnozí z nás na ložnici šetří, neřeší, čím ji mají vybavenou, zda se nábytek k sobě hodí, zda je postel vyhovující váze uživatelů, tedy především matrace, nebo zda je výmalba příjemná a v ložnici je nám dobře nejen večer před spaním, ale i ráno po probuzení. Podle čeho si vybrat matraci a čím oživit ložnici, aby byla jiná, než na jakou jste byli doposud zvyklí?

Matrace přímo pro vás

Investovat do nové matrace bychom měli po 5 – 8 letech. Přijde vám to příliš často? Stačí spočítat si, kolik hodin na ni za těch mnoho let proležíme. A když trávíte čas v posteli i třeba při čtení, ještě se zvyšuje. 

Matraci bychom měli volit s ohledem na naši váhu a výšku. Oblíbená tvrdost se liší od vkusu každého z nás, ale tvrdší matrace zpravidla znamenají zdravější ležení. Do matrace bychom se neměli příliš bořit, tím nevzniká dostatečná opora pro tělo tak, jak má být.

Oblíbené jsou matrace z líné pěny, která se přizpůsobí vašemu tělu, ale také taštičkové matrace. Důležitý je i kvalitní lamelový rošt, který matraci prodlužuje životnost a spolu s ní tvoří ideální souhru pro vaše zdraví.

Krásné taburety a podnožky

Máte v ložnici oblíbené křeslo? Doplňte jej o taburet. Budete si moct natáhnout nohy, což je mnohdy naprosto uvolňující. Při četbě před spaním to nadmíru oceníte. Taburety a podnožky se hodí i jen tak samostatně pro případ, že si chcete u výběru prádla sednout, nebo chcete mít třeba u postele sedací plochu, která nebude mít opěrku a nebude vám stínit ve výhledu na terasu či z okna. 

Šatní skříň, na niž budete pyšní

V ložnici vám nesmí chybět ani velká a skvěle uvnitř řešená šatní skříň. Na signal-nabytek.cz najdete skříně v mnoha barvách, velikostech i stylech. Hezké a praktické je i mít na posuvných dveřích skříně velké zrcadlo. Světlá skříň prostor nezatíží ani tehdy, když je menší.

Vybírejte krásný a levný nábytek na signal-nabytek.cz. Budete jistě spokojeni.

Previous articleVýběr správného instalatéra je zásadní
Next article Bezpečnost na prvním místě: Ochranné pomůcky Milwaukee

Mohlo by Vás zajímat

spot_img