- Reklama -magazín
HomeRady a Návody Bezpečnost na prvním místě: Ochranné pomůcky Milwaukee

Bezpečnost na prvním místě: Ochranné pomůcky Milwaukee

-

Při řadě činností je důležité také myslet i na svoji bezpečnost. Především pokud pracujete s ostrými předměty, v oblasti nebezpečných látek nebo ve velmi hlučném prostředí. Brát své zdraví nadarmo, bez ochranných pomůcek se nevyplácí a můžete být kutil nebo profesionál s dlouholetými zkušenostmi. Doporučujeme vám vyzkoušet značku Milwaukee, jednu ze světoznámých výrobců, v jejichž ochranných pomůckách budete, jako v bavlnce.

Buďte v bezpečí

Jste elektrikář, dělník na stavbě nebo zrovna jen rekonstruujete svůj domov? Nezapomínejte na vhodné vybavení, které vám usnadní vaši práci a ochrání před možnými úrazy. Zdraví máme jen jedno, a proto byste měli být velice obezřetní a důslední. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci jsou mnohdy podceňovány.

Máte rizikové povolání?

Pokud jste zaměstnancem, například stavební společnosti, váš zaměstnavatel je povinen vám poskytnout řádné vybavení, včetně ochranných pracovních pomůcek. Tím nejen udržuje vaši bezpečnost na pracovišti, ale sám minimalizuje vlastní rizika a ztráty. Určení rozsahu výbavy je samozřejmě na zaměstnavateli nebo odborníkovi, který primárně identifikuje možná rizika úrazu, která se mohou objevit při dané práci. Následně najít vhodné vybavení jímž je eliminuje tak, aby k nim v nejlepším případě vůbec nedocházelo nebo aby, pokud nastanou, zanechaly co nejmenší následky. Ani v tomto případě nesmí chybět kontrola. Každý zaměstnavatel by si měl jednou za čas zkontrolovat, zda jeho zaměstnanci dodržují bezpečnostní a ochranná opatření na pracovišti. Nedílnou součástí této kontroly by měla být i občasná výměna pomůcek za novější kvalitnější kusy a představení zacházení s nimi samotnému zaměstnanci.

Jste tým kutil?

Považujete se spíše za kutila, který pracuje například s dřevem, a má to jako své hobby? Nepodceňujte rychlost úrazu a obstarejte si ochranu vašeho těla spolu s kvalitními nástroji k vytvoření veledíla. Pro svou ochranu je možné si pořídit bezpečnostní brýle, ochranné masky, rukavice, sluchátka nebo řádnou obuv. Zvažte pro svou práci i oblečení, u kterého se nemusíte bát, že si zničíte. V nižších teplotních podmínkách rozhodně oceníte vyhřívané oblečení. Dnes na trhu existuje mnoho stylového oblečení se zabudovaným vyhříváním od triček, mikin až po bundy a vesty.

Ochranné pomůcky Milwaukee jsou MUST HAVE

Společnost Milwaukee navrhuje ochranné pracovní pomůcky tak, aby poskytovaly profesionálům a kutilům maximální ochranu při práci, ať už se jedná o ochranu očí, sluchu nebo končetin. Všechny zmíněné produkty u Milwaukee naleznete. Jejichž ochranné pomůcky se pyšní výrobou z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální ochranu před úrazy, odřením a jinému možnému ublížení.

Který produkt je ten top? Jedním z nejpopulárnějších produktů jsou rukavice, které Milwaukee nabízí v několika provedení – rukavice s ochrannou proti prořezání, pracovní kožené rukavice, rukavice odolné proti nárazům pro demoliční práce a další. Nejen, že plní svou funkci, ale také jsou vyráběny velmi stylově. Nemusíte se bát, že byste si utrhli ostudu.

Možná jste zrovna v situaci, kdy se chcete pustit do těžkých pracích, ale nejste si jisti, čím se chránit? Doporučujeme se podívat na stránky e-shopu BOUKAL. Spektrum nabízených produktů je u Milwaukee vážně široké, třeba si k ochranným brýlím a chráničům na kolena přihodíte ještě nový M18 FUEL™ vrtací šroubovák.

Autor: Linda Laurichová

Mohlo by Vás zajímat

spot_img