- Reklama -magazín
HomeRady a NávodyNejčastější problémy, kterým čelí páry při soužití

Nejčastější problémy, kterým čelí páry při soužití

-

Partnerské soužití není vždy jen o hrách a dobré náladě. Občas přijdou i horší chvíle, kdy vaši mysl zastřel opravdu chmurné myšlenky. Ale buďte bez obav, takto to má občas každý. Vytvořit ve svém životě prostor pro někoho dalšího není snadné – někdo se s tím vyrovná hravě, jiný na to potřebuje více času.

monotónnost
Základní problém, kterému dříve či později čelí snad všechny spolunažívajúce páry. Život před a po svatbě, respektive společném bydlení, může být odlišný. To hezké se tlačí d o pozadí a začíná se řešit kdo má umýt sprchové dveře, kdo nenakrmí rybičky nebo kdo má sundat vánoční osvětlení. Snažte se, aby monotónnost neprevalcovala váš hezký vztah. Romantické gesta a malé překvapení vás udrží v pozoru.

monogamie
Ano, i láska může unavit a sexuální život s jedním partnerem nudit. Jde však o úhel pohledu na věc. Svobodu při výběru sexuálních partnerů jste přece neztratili, vy jste si jen vybrali člověka, se kterým si po všech stránkách rozumíte více než s jinými. Nepotřebujete se dostat do kalhot někomu jinému, to nejvíce váš čeká doma. Vychutnávejte si tento pocit.

Bezmyšlenkovitost a únava
Páry, které spolu naživu, často trpí jistou formou bezmyšlenkovitosti. Jsou chvíle, kdy jedna či obě strany zapomínají, že již nežijí jako jednotlivci, ale jako tým. Mnozí s tím mají problém a není překvapením, když se sbalí a vrátí do svého single světa, protože svou roli v partnerství jednoduše nezvládají. Všímejte si své okolí a svého partnera neberte jako samozřejmost. Oceňte, že s vámi zůstává navzdory vašim nedostatkům.

vlastní čas
Partnerský život je io trávení společných chvil. Ale ne jen. Občas je třeba najít si i chvilku pro sebe. Není to nic, za co byste měli cítit vinu, potřebujete se přece i trošku nadechnout, no ne? A váš partner či partnerka by to měl pochopit, jinak se dříve či později oba zblázníte :).

Mohlo by Vás zajímat

spot_img