- Reklama -magazín
HomeRady a NávodyKočičí škrábadla u nás kočičky využívají každý den

Kočičí škrábadla u nás kočičky využívají každý den

-

Kočičí škrábadla v naší domácnosti kočičky využívají každý den. Jelikož jsem s manželem obrovská milovnice koček, máme jich doma celkem pět. Někdy je to sice náročné všechny naše „rozmazlené kočičky“ ukočírovat, ale milujeme je natolik, že i když je péče o ně vyčerpávající, neměnili bychom. Od chvíle, kdy jsme s manželem pořídili naším kočičkám do jejich speciální místnosti kočičí škrabadla, po celý den se na nich vyhřívají, dovádějí, spí a relaxují. Večer poté namísto dovádění v obývacím pokoji spí pokojně buď na škrabadle či nebo ve svých pelíšcích. 

Kočičí škrábadla jsou nepostradatelným doplněk i skvělou dekorací

Kočičí škrábadla jsou nejen nepostradatelným doplňkem při chovu koček, ale také velmi dokonalou dekorací, která se hodí do každé místnosti. Manžel kočičkám sice vybudoval vlastní pokojík, který vznikl v místnosti, která byla dříve dětským pokojem naší dcery, ale i přesto s námi kočičky tráví devadesát procent času v místnostech, které obýváme s manželem. Upřímně bez nich neumíme příliš fungovat a jejich společnost si velmi užíváme. Proto jsem jedno kočičí škrabadlo pořídila také do svého obývacího pokoje, kde kočičky dovádí a já si užívám pohled na jejich dokonale šťastný život. 

Dcera miluje kočičky stejně bezmezně jako já 

Dcera si dvě kočičí škrábadla nedávno rovněž pořídila do svého nového bytu, do kterého se nedávno přestěhovala. Přítomnost kočiček je pro ni stejně důležitá jako pro nás, a tudíž se nelze divit tomu, že jí naše kočičky po odchodu s domu chybí. Jelikož ovšem dcera plánuje se svým přítelem rodinu, má pouze dvě kočičky a kočičí ráj si užívá spíše u nás na návštěvách. I přesto chce svým dvěma mourkům dopřát první a poslední, a tudíž pro ni koupě škrábadla byla naprosto jednoznačnou investicí. O hračkách a různých kočičích hlavolamech, které do této chvíle svým dvěma kočičkám pořídila ani nemluvě.

Mohlo by Vás zajímat

spot_img